Everything about درب اتوماتیک پارکینگ

چون که این درب‌ها دارای مزایای خیلی زیادی می‌ ‌باشند و وجود نکاتی در مورد آن سبب شده تا ما بتوانیم خیلی ساده و راحت از آن استفاده کنیم؛ درب اتوماتیک همان‌طور که از نام آن مشخص است به صورت خودکار و با استفاده از حسگرهایی که داخل آن به کار گذاشته است باز و بسته می‌شود.

به این ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل درب اتوماتیک شیشه ای و خرابی می توانید از خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر بهره مند شوید و بدون نگرانی مشکل درب های خود را برطرف سازید.

به کار بردن این درب‌ها در مکان‌هایی نظیر اماکن صنعتی باعث افزایش سرعت در انجام کارها می‌شود.

به‌طوری‌که می‌توان گفت قطعات استفاده شده در تولید درب‌ شیشه‌ای با قطعات کرکره برقی تفاوت دارد.

از طرفی استفاده از این درب‌ها این امکان را فراهم می‌آورد تا بدون نیاز به پیاده شدن از ماشین وارد پارکینگ شده یا از آن خارج شوید.

برای مشاهده انواع درب اتوماتیک پارکینگی کلیک کنید و یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آیا نوع انتخاب فریم در قیمت نهایی درب اتوماتیک تاثیر داره ؟

خرید درب اتوماتیک همراه با ضمانت نامه یک خرید مطمئن از آتی در خواهدبود

قبل تهیه ، کارشناسان ما به شما مشاوره فنی خواهند داد که طبق نیاز شما خرید درب اتوماتیک صورت بگیرد.

درب‌ اتوماتیک پارکینگی که در سایزهای کوچک تا خیلی بزرگ به منظور مصارف گوناگون تولید و ساخته می‌شوند، دارای انواع مختلفی هستند که عبارت‌اند از:

این درب همچنین به‌واسطه ساخته‌شدن از استیل، ضربه‌پذیر است و به‌راحتی نظافت می‌شود. اتاق‌های آزمایشگاهی و کلین‌روم باید به‌شدت ازنظر شرایط آلودگی، کنترل شوند. به همین دلیل از درب اتوماتیک بیمارستانی برای جداسازی آن‌ها از دیگر فضاها استفاده می‌شود.

درب‌های اتوماتیک پارکینگی علاوه بر ایجاد امنیت در مکان‌های مسکونی و اداری، باعث می‌شوند ساختمان‌ها ظاهری مدرن درب اتوماتیک پارکینگ و زیبا داشته باشند.

مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم مدل های ۱۴۰۱، با توجه به اینکه این درب ها از امکانات پیشرفته ای برخوردار هستند، مرتب به روز رسانی می شود. درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم دیگر نیازی به هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری نخواهد داشت و استفاده از آن ها کاملاً مقرون به صرفه می باشد. مدل های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم در سال ۱۴۰۱ هم دارای طراحی ساده هستند و هم به صورت اسلایدی طراحی می شوند. انواع اسلایدی درب اتوماتیک شیشه بدون فریم دارای قاب بندی بسیار سبک و جذاب می باشند و برای انواع درب های ورودی مناسب هستند. برخی از انواع مدل های درب شیشه ای اتوماتیک به صورت کشویی هستند و امکان استفاده از دو لنگه یا چهار لنگه از این نوع درب ها، با توجه به فضاهای کوچک یا بزرگ وجود دارد.

این نوع درب فضای کمی را اشغال می کند، برای درب های سنگین با عرض زیاد مناسب است و حرکت نرم و بی صدایی دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *